Eerste elftal
“Leken op safe te spelen, dan weet je hoe laat het is”

Hakim Ziyech en Youness Mokhtar waren bij FC Twente één van de weinige spelers die persoonlijk positief terug konden kijken op de wedstrijd tegen Vitesse. Mokhtar zorgde voor dreiging, vocht voor wat hij waard was en Ziyech liet op momenten zien waarom FC Twente juist hem naar Enschede wilde halen.
Verrassend was het dan ook niet dat de inleiding op de rode kaart en de strafschop werd gecreëerd door de aanvallende middenvelder. Met een gevoelige en intelligente pass bediende hij Mokhtar die op zijn beurt neer werd gehaald door Pröpper. Rood voor de middenvelder van Vitesse, Ziyech schoot vanaf de stip de 2-2 binnen en ruim tijd om Vitesse definitief naar de slachtbank te leiden.
Tot teleurstelling van alles met een FC Twente hart verliep het anders. Wederom wist de ploeg van Schreuder geen vuist te maken en leek het wel genoegen te nemen met een punt. "Natuurlijk, ik wil altijd vooruit. Met een man meer moet je meer risico nemen. Dan kan zo’n bal ook een keer goed vallen. Nu leek het alsof we alles op safe speelden. Dan weet je wel hoe laat het is.”
"Tegen tien man is het vaak lastiger dan tegen elf. Dat bleek maar weer. Dat is goed voor mijn zelfvertrouwen. Dat die steekpassjes en openingen aankomen, zijn voor een speler als ik mooie momenten. Maar door dit resultaat stap ik alsnog met een rotgevoel de bus in”, aldus een duidelijk teleurgestelde Ziyech.

dekotel
11 december 2014 at 00:28
met deze trainer zullen we nooit ik zeg nooit kunnen spelen om de prijzen ,hij predikt alleen maar behoudend voetbal balbezit soms 70% waarvan 55% op eigen helft nou dan kun je naar de punten fluiten
buddy
8 december 2014 at 09:58
Ik ben tevreden met een gelijkspel ! Vitesse heeft een goeie ploeg en trainer
Zeeg Jongkoen
8 december 2014 at 08:01
Zo safe was het niet. Vitesse kreeg met 10 man betere kansen dan Twente
Jeanette Heck-Arendsen
8 december 2014 at 07:56
Martina wisselen voor Lachman / Ebecilio wisselen voor Engelaar / Borven pas in blessuretijd wisselen…..Tsja, technische staf, ik zou eens allemaal in spiegel kijken…Op deze ERG behoudende speelwijze worden wij, supporters, al het hele seizoen getrakteerd. Je kan geen enkele aanvallende intentie ontdekken.Het lijkt alsof er op balverlies een vloek rust. En dat terwijl de selectie van FC Twente heel veel aanvallend ingestelde spelers heeft. En dan wil ik over de keeper helemaal niets zeggen, te gek voor woorden.
En wat zit er op de bank??? O.a. Bilal Ould Chick / Tapia, (Zusschen bij Jong Twente),maar ja, deze spelers zullen op deze manier wel zo snel mogelijk willen vertrekken, want een ECHTE kans zit er niet in.
Patrick
8 december 2014 at 09:05
Lachman/Martinair was toch wegens blesblessure Martina?
Rik
8 december 2014 at 10:16
Ja, maar dan kun je d’r ook een aanvaller ingooien om eens wat geks te noemen.