Eerste elftal
OFFICIEEL: Cabral vertrekt naar Franse competitie

Jerson Cabral maakt transfervrij de overstap van FC Twente naar het Franse SC Bastia, dit maakte de Franse club zojuist bekend via haar social media kanalen. De rappe vleugelaanvaller tekent een contract voor drie jaar bij de club uit de Ligue 1.
De 25-jarige Cabral kwam op 31 augustus 2012 over van Feyenoord. Hij wed betrokken in een spelersruil met Wesley Verhoek. De komst van de buitenspeler was echter nimmer een succes. in de zomer van 2013 werd hij verhuurd aan ADO Den Haag, waar hij ook amper aan spelen toekwam. Het jaar erop werd de speler met Kaapverdische afkomst verhuurd aan Willem II, maar ook hier kon hij geen potten breken. Wel scoorde Cabral twee keer, en wel tegen FC Twente. Zijn eigenlijke broodheer.
Ook afgelopen seizoen leek Cabral op een dood spoor te zitten, totdat Alfred Schreuder werd ontslagen en René Hake het overnam. Hij zag het wel zitten in de buitenspeler en gaf hem het voordeel van de twijfel. Uiteindelijk werd dit in de tweede seizoenshelft beloond. Waar hij met zes doelpunten en vier assists een belangrijk aandeel had in de wederopstanding van FC Twente.
.@JersonCabral primu riforzu di l'estate ! Hà firmatu pè 3 anni. #LanimaTurchina pic.twitter.com/fjueKqpQJk
— SC Bastia (@SCBastia) 12 juli 2016

Mar
12 juli 2016 at 19:41
Ik wens hem heel veel succes in Frankrijk.
Persoonlijk vind ik het jammer dat hij weggaat. Aardige jongen, altijd tijd voor een praatje. In het begin zag ik er niet veel in, maar later toch wel.
Succes Jerson?