Jackpot voor FC Twente: 10 miljoen euro-deal voor Salah-Eddine

FC Twente en AS Roma hebben een akkoord bereikt over de transfer van Anass Salah-Eddine. Op dit moment zijn beide partijen druk bezig met het afronden van het papierwerk. De linksback zelf moet nog wel medisch worden gekeurd en als dat geen problemen oplevert zal hij een meerjarig contract tekenen bij I Giallorossi. Sportief is het vertrek van Salah-Eddine een gemis, maar financieel maakt de club een flinke klapper.
Nadat Fabrizio Romano het akkoord aankondigde, komt nu een andere journalist Matteo Meretto met details over de transfersom. FC Twente ontvangt een vast bedrag van 8 miljoen euro. Daarnaast kan dit bedrag nog oplopen met 2 miljoen euro door bonussen. In het uiterste geval kan Salah-Eddine dus een transfersom opleveren van maximaal 10 miljoen euro. Dit is inmiddels ook bevestigd door Romano zelf. Als Ajax vorig jaar een doorverkoopclausule heeft afgedwongen zal er een deel van de transfersom doorvloeien naar Amsterdam. Dit is echter nog niet bevestigd. Wel krijgen de Amsterdammers een solidariteitsbijdrage van zo'n 150.000 tot 200.000 euro.
Het wordt nog even spannend, want in Italië sluit de transferwindow vandaag om 00:00 uur. In die tijd moeten de clubs de papieren in orde zien te krijgen en moet Salah-Eddine medisch worden gekeurd. De voorkeur van AS Roma gaat uit om dit in Italië te doen, maar tegenwoordig laten clubs spelers ook keuren in het land waar de speler actief is. Als de transfer is afgerond zal Bruggink ook moeten beslissen of hij een vervanger aan gaat trekken of dat hij het intern op gaat lossen. Meer hierover, klik hier.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties