Connect with us

Eerste elftal

Tweede veilingronde met unieke items online

Published

on

Vrijdagmiddag is de tweede veilingronde van Twente voor Twente online gegaan. Vanaf donderdag 21 juli 17.00 uur tot maandagmiddag 15.50 uur kan er geboden worden op enkele prachtige items. Dit allemaal ten goede van FC Twente. Zo kan er geboden worden op de aanvoerdersband van Blaise Nkufo die hij droeg tijdens het kampioensjaar van FC Twente. Ook kan er geboden worden op twee aquareltekeningen van Epi Drost, gemaakt door Studio Sport tekenaar Dik Bruynestein.Maar dat is nog niet alles. Ook voormalig FC Twente-spelers Bryan Ruíz en Marc Janko hebben items achtergelaten voor de veiling. Zo heeft de Costa Ricaan een gesigneerd en gedragen Fulham-wedstrijdshirt en een gesigneerd WK-ticket van de groepswedstrijd Costa Rica - Engeland ingebracht voor de veiling.Marc Janko heeft zijn badjas en zijn sjaal van de bekerwinst van 2011 ingebracht voor de veiling. Dat is nog niet alles, ook op een gesigneerd en gedragen shirt van het nationale team van Oostenrijk kan geboden worden.Gewonnen veilingen kunnen op 31 juli, tijdens de Open Dag van FC Twente worden afgehaald. Die dag wordt tevens de eindstand van de Twente voor Twente actie bekendgemaakt. Afgelopen zondag tijdens de speciale supportersdag werd al bekend dat de tussenstand bijna 60.000 euro was.

Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Advertisement

Laatste Nieuws

patrick-busby-hoofdscouting-fc-twente-2020 patrick-busby-hoofdscouting-fc-twente-2020
Eerste elftal9 minuten ago

Hoofdscouting FC Twente erkent grove misser bij scouten EK-revelatie

grolsch-veste-zonsondergang-zijkant-2020 grolsch-veste-zonsondergang-zijkant-2020
Eerste elftal1 uur ago

FC Twente wil led-stadionverlichting en upgrade supportershome

tom-boere-vieren-vak-p-supporters tom-boere-vieren-vak-p-supporters
FC Twente Nieuws5 uur ago

Boere keert na drie Duitse clubs weer terug naar Nederland

nacho-monsalve-lks-lodz-2021-2022 nacho-monsalve-lks-lodz-2021-2022
FC Twente Nieuws6 uur ago

Nacho duikt op bij ambitieuze Poolse eerste divisionist

vak-p-supporters-vlag-sfeeractie vak-p-supporters-vlag-sfeeractie
Eerste elftal7 uur ago

FC Twente heeft supporters gemist en hoopt op een volle Grolsch Veste

Eerste elftal8 uur ago

FC Twente blijft in Nederland en belegt trainingskamp in De Lutte

giovanni-troupee-fc-twente-2019-2020 giovanni-troupee-fc-twente-2019-2020
Eerste elftal8 uur ago

Streuer bevestigt: Troupée kandidaat-opvolger te dure Ebuehi

jody-lukoki-doelpunt-sc-braga-ludogorets.jpg jody-lukoki-doelpunt-sc-braga-ludogorets.jpg
Eerste elftal9 uur ago

FC Twente meldt zich opnieuw bij transfervrije aanvaller Lukoki

david-sambissa-cambuur-leeuwarden-2021 david-sambissa-cambuur-leeuwarden-2021
Eerste elftal20 uur ago

Oefenprogramma: FC Twente treft KKD-kampioen Cambuur Leeuwarden

sparta-enschede-fc-twente-voorbereiding-2021-2022 sparta-enschede-fc-twente-voorbereiding-2021-2022
Eerste elftal20 uur ago

Bestel nu je kaarten voor Sparta Enschede – FC Twente

Advertisement