Eerste elftal
Vak P de gebeten hond na afsteken zwarte rookbommen. Terecht of onterecht?

Zondagmiddag moesten de supporters zich nog één keer opladen om de laatste slokken uit de gifbeker tot zich te nemen. Ze namen plaats in de Grolsch Veste om te kijken naar de spelers die het dit seizoen verkloot hebben. Althans een deel van de spelers want zes van hen vonden het wel mooi geweest en namen plaats op de tribune.
NAC nam in de 16e minuut de leiding en uitgerekend één van de noodgedwongen invallers (George, red.) scoorde de gelijkmaker. De 1-1 was ook direct de ruststand. Vlak nadat de tweede helft van start was gegaan gebeurde hetgeen het hele seizoen is uitgebleven. Vak P begon zich te roeren en uitte z’n onvrede richting de spelersgroep door middel van zwarte rookbommen. Het zorgde ervoor dat de hemelsblauwe lucht werd verdrongen door de zwarte rook.
Na afloop van de wedstrijd was er veel kritiek op de actie van Vak P, maar ook begrip. Het hele seizoen heeft de fanatieke aanhang achter de club gestaan en lijdzaam toegekeken hoe de spelers hun liefde naar de eerste divisie hebben geloodst. Overmand door emoties werden er zwarte rookbommen afgestoken. Dat deze op het veld terecht kwamen was niet zo handig, maar om Vak P uit te roepen tot grote paria is het andere uiterste.
Men lijkt te zijn vergeten waardoor de supporters in 1998 en daarna naar de Grolsch Veste trokken. Met open mond werd er gekeken naar Vak P die er iedere wedstrijd weer voor zorgde dat de tegenstanders met knikkende knietjes naar Enschede kwamen. Overal waar de club gaat is Vak P aanwezig om de club te steunen. Om na een paar rookbommen Vak P de rug toe te keren is dan ook wel heel erg kort door de bocht. De frustratie moest er even uit. Dit is nu gebeurd. Streep eronder en nu massaal weer achter de club om samen binnen een jaar weer terug te keren naar de eredivisie!
? | "Donkere wolken pakken zich samen boven de Grolsch Veste"
Geplaatst door FOX Sports NL op Zondag 6 mei 2018
Foto: Pro Shots

Bjorn meijer
Ik zoek je op
Maanske
No comment
Ikke
Zo de week is weer begonnen. Fijn dat je vanavond weer naar de AA-meeting kan.
Tukkerpower
Met jou IQ en taalgebruik ben je van harte welkom in Vak P.
Wesley
Door een handvol mensen word vakp beschilderd als tuig. Haal de verantwoordelijken en medeplichtigen weg. Stadionverbod boete erop.
MAAR vakp juichte het toe en staken de middelvinger op nadat andere supporters aantoonden het hier niet mee eens te zijn.
Yvon
ONVOORSTELBAAR EN SCHANDALIG !!
Dat maximaal 20 man met spandoek “HAAT AAN IEDEREEN”de boel lopen te terroriseren ten koste van HEEL VAK P!! Vak P bestaat voor 99,9% namelijk wel uit geweldige supporters en krijgt ten onrechte al deze kritiek over zich heen.
Dat dit tuig al niet veel eerder door politie is opgepakt ( videobeelden zijn beschikbaar) is mij een raadsel.
Inderdaad stadionverbod en een behoorlijke financiele vergoeding voor alle schade in en om het veld.
( bij uitkering: 5 jaar als straf vrijwillgerswerk voor FCT)
Veel fans zijn gisterenmiddag gedupeerd en verlieten het stadion wegens angst en/of gezondheidsklachten.
Zo jammer van deze mooie club met trouwe, sportieve supporters.
PietPraat
Het problem van P is dat het zeer mondig is maar zodra het wat kritiek krijgt onmiddelijk in de verdediging gaat. Het is de reputatie badboy die ze in de weg zit.
Heb je drugdealers in het Vak, jag ze het stadion uit. Hoe moeilijk is het?
Heb je snuivers die niet 90 minuten zonder kunnen kunnen? jag ze het stadion uit!
Heb je tuig in het vak dat zich niet gedragen kan, jaag ze het stadion uit. Hoe moeilijk is het?
Als 99% van die mensen geweldige supporters zijn dan is dat een overggrote meerderheid. Een stoel bezit je, je bezit hou je schoon en het liefst heb je dat je buurman zijn bezit ook schoon houdt.
Tukkerpower
Misschien is Vak P als geheel hier niet op aan te spreken maar het is wel zo dat ze dan maar eens zelfreinigend moeten worden. Als je dit soort mafketels in je vak hebt pak ze dan bij kop en kont en flikker ze van de tribune af. Door dit soort gajes te gedogen kom je nooit van je slechte naam af. Het doel van een supportersvereniging is je club te steunen en niet bloot te stellen aan boetes of andere sancties door de KNVB.
Tukkerpower
En overigens is het belachelijk om in dit artikel “overmand door emoties” te gebruiken. Als je bewust met rookbommen naar het stadion gaat ben je zeer rationeel bezig om de boel voor de zoveelste keer te verzieken.
Eddy
5 jaar de bak in en levenslange stadionverbod.
Renier
Deze actie van vak p ging alle boekjes te buiten een disrespect volle actie naar de andere supporters ik zat in een goed vol vak na de actie bleef de voor de helft leeg veel gezinnen met kinderen die bang waren en huilden dus allemaal naat huis gingen vak-p moet is na denken dat zij niet de enigste zijn om het stadion
I hate referees
NEE het is niet terecht om vak P dit aan te rekenen. Het was geen actie van vak P, maar een groepsactie. Binnen vak P waren meer mensen tegen dan voor de actie.
twentesetrots65
terecht, heb gister kinderen huilend zien weg gaan met de vingers in de oren. met zoveel knallen en je eigen veld kapot maken is te erg voor woorden. ze moeten zich diep schamen. hou je bezig met sfeermaken ipv de sfeer naar de kloten te helpen
Marijke Snellenberg
Ik wil hier wel iets over kwijt.
Wat ik niet begrijp is als ik bij de hoofdingang mijn tas moet afgeven en het busje deodorant eruit gehaald wordt en achteloos in een bak wordt gegooid.
Begrijp ik niet zo goed hoe die rookbommen het stadion inkomen??
Laten we met zn allen ervoor zorgen dat Twente een mooie club blijft, waar jong en oud graag naar toekomt.