Eerste elftal

Clubicoon voegt op valreep bijzonder item toe aan veiling

Donderdagmiddag om 17.00 uur start de tweede veilingronde voor de Twente voor Twente actie. Hiervoor zijn enkele prachtige items beschikbaar gesteld. Op de valreep heeft clubheld en clubicoon Kick van der Vall echter nog een zeer bijzonder item beschikbaar gesteld.

Het betreft een heel bijzonder replica shirt van FC Twente, met handtekeningen, dat in de beginjaren van de club werd gedragen (zie foto hieronder). De spelers van toen waren erbij toen er afscheid werd genomen van het Diekman Stadion. Daarbij krijgen ze dit speciaal ingelijste shirt en een foto van het team uit 1965 en een foto uit 1998 van hetzelfde team.

[google]Van der Vall kreeg het shirt van een sponsor en heeft op de mauw een handtekening van sterspeler Hakim Ziyech er op laten zetten om hem vervolgens beschikbaar te stellen voor de actie 'Twente voor Twente'.

Nadat hij zich eerder al belangeloos inzette in Enter voor de actie 'Twente voor Twente' toont de ex-speler van FC Twente, in de jaren zeventig beroemd om zijn reuzeknal, opnieuw zijn clubliefde.

Biedt mee via deze website en wie weet bent u binnenkort wel de gelukkige eigenaar van dit zeer bijzondere item!

IMG-20160718-WA0001

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties