Connect with us

Eerste elftal

Clubicoon voegt op valreep bijzonder item toe aan veiling

Published

on

Donderdagmiddag om 17.00 uur start de tweede veilingronde voor de Twente voor Twente actie. Hiervoor zijn enkele prachtige items beschikbaar gesteld. Op de valreep heeft clubheld en clubicoon Kick van der Vall echter nog een zeer bijzonder item beschikbaar gesteld.Het betreft een heel bijzonder replica shirt van FC Twente, met handtekeningen, dat in de beginjaren van de club werd gedragen (zie foto hieronder). De spelers van toen waren erbij toen er afscheid werd genomen van het Diekman Stadion. Daarbij krijgen ze dit speciaal ingelijste shirt en een foto van het team uit 1965 en een foto uit 1998 van hetzelfde team.Van der Vall kreeg het shirt van een sponsor en heeft op de mauw een handtekening van sterspeler Hakim Ziyech er op laten zetten om hem vervolgens beschikbaar te stellen voor de actie 'Twente voor Twente'.Nadat hij zich eerder al belangeloos inzette in Enter voor de actie 'Twente voor Twente' toont de ex-speler van FC Twente, in de jaren zeventig beroemd om zijn reuzeknal, opnieuw zijn clubliefde.Biedt mee via deze website en wie weet bent u binnenkort wel de gelukkige eigenaar van dit zeer bijzondere item!IMG-20160718-WA0001

Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Advertisement

Laatste Nieuws

bram-marsman-fc-twente-jeugdacademie-middenvelder bram-marsman-fc-twente-jeugdacademie-middenvelder
Eerste elftal15 minuten ago

Marsman zet handtekening onder nieuw meerjarig contract

Stolze-Renate-Jansen-Giesen-kampioen-twente-vrouwen-2020-2021 Stolze-Renate-Jansen-Giesen-kampioen-twente-vrouwen-2020-2021
FC Twente Nieuws1 uur ago

Kijktip 21:00 uur: ESPN-documentaire ‘ALLES’

manfred-ugalde-costa-rica-2019 manfred-ugalde-costa-rica-2019
Eerste elftal2 uur ago

Ugalde wacht loodzware taak als opvolger van ‘onmisbare’ Danilo

tom-boere-vieren-vak-p-supporters tom-boere-vieren-vak-p-supporters
FC Twente Nieuws3 uur ago

Boere verrast met herkansing in de eredivisie: “Had ik niet verwacht”

uefa-regenboog-rainbow-logo-2021 uefa-regenboog-rainbow-logo-2021
Eerste elftal5 uur ago

UEFA voert historische verandering door en schrapt uitdoelpunt-regel

trainingscentrum-hengelo-muur-voorkant-ingang-complex-2020 trainingscentrum-hengelo-muur-voorkant-ingang-complex-2020
Eerste elftal6 uur ago

Foto’s: Nieuwkomers Unnerstall en Misidjan melden zich bij FC Twente

arminia-bielefeld-fc-twente-oefenwedstrijd-2021-2022 arminia-bielefeld-fc-twente-oefenwedstrijd-2021-2022
Eerste elftal7 uur ago

FC Twente bevestigt treffen met Arminia Bielefeld, aftrap tegen Sparta mogelijk verplaatst

manfred-ugalde-costa-rica-2020 manfred-ugalde-costa-rica-2020
BREAKING7 uur ago

DONE DEAL: Ugalde nieuwe spits FC Twente, Ilic opnieuw gehuurd

miroslav-stoch-andrej-rendla-fc-twente-2010-kampioen miroslav-stoch-andrej-rendla-fc-twente-2010-kampioen
FC Twente Nieuws8 uur ago

Stoch kiest voor avontuur bij Turkse promovendus

unive-stersponsor-fc-twente-2021-2024 unive-stersponsor-fc-twente-2021-2024
Eerste elftal9 uur ago

FC Twente strikt opnieuw grote sponsor: “We zijn enorm trots”

Advertisement