Eerste elftal

Schrikbarend veel hoofd- en snijwonden gemeld bij thuiswedstrijden FC Twente

Schrikbarend veel hoofd- en snijwonden gemeld bij thuiswedstrijden FC Twente

Sinds enkele jaren wordt er op de Nederlandse voetbalvelden streng gehandhaafd op het gooien van bekers. Het leverde in het begin een aantal kolderieke situaties op met wedstrijden die werden stilgelegd. Inmiddels is het voor veel supporters klare koek en worden er steeds minder voorwerpen het veld opgegooid. Bekers die niet op het gras belanden, komen nu echter wel terecht op het hoofd van andere supporters. Het geeft de EHBO in De Grolsch Veste genoeg te doen.

Van opzet is normaal gesproken geen sprake. FC Twente scoort, uit euforie gooi je een bekertje de lucht in. Vaak genoeg belanden deze bekers echter op het hoofd van medesupporters, hetgeen gevaarlijke situaties kan opleveren. Zo komen er elke wedstrijd wel een aantal supporters naar de EHBO in het stadion met een hoofd- of snijwond.

Zo vertelt Dominique Scholten: "We willen supporters er dringend op attenderen niet met bekers te gooien, ook niet in de euforie na een doelpunt. Wees ervan bewust dat dit gevaarlijk is voor andere supporters", aldus de algemeen directeur van FC Twente in zijn nieuwsbrief. Hij komt dan ook met een duidelijke oproep: "Gooi niet met drinkbekers!"

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties