Boodschap Ronaldo motiveerde Weghorst na gemiste penalty: "Dat zal ik nooit vergeten"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietWout Weghorst scoorde zaterdagmiddag zijn eerste goal voor FC Twente in De Grolsch Veste. Tegen ADO Den Haag kreeg de ploeg van trainer John van den Brom in de tweede helft een strafschop nadat Daouda Weidmann in de zestien onderuit werd gehaald. Na zijn gemiste strafschop tegen Telstar ging Weghorst opnieuw achter de bal staan. Deze keer schoot hij de bal buiten bereik van de doelman in het net.
Weghorst zei na de wedstrijd tegen Telstar dat hij hoopte dat hij een tweede kans zou krijgen als zijn ploeg opnieuw een strafschop zou krijgen. Dat gebeurde al direct tegen ADO Den Haag en de spits aarzelde dan ook niet om hem opnieuw te nemen. "Dat is iets wat je wil. Dan moet je de verantwoordelijkheid pakken", vertelt hij voor de camera van de NOS. Hij volgde daarbij het advies van een van de beste voetballers aller tijden op.
"Cristiano Ronaldo zei altijd: 'Ik kan het mezelf pas kwalijk nemen als ik niet de verantwoordelijkheid neem en het niet aanga.' Dat zal ik nooit vergeten." De fans in het stadion gaven Weghorst nog een extra boost. "Eigenlijk kon hij vandaag ook niet mis. Dit was denk ik wel mijn eerste penalty ooit, waarbij er gejuicht werd voordat ik hem nam. Dus dat was wel heel erg mooi. Dat gaf me zo'n enorme boost. Daar wil ik de fans voor bedanken. Dat was een mooi moment", zegt de 53-voudig international.
Beelden spreken voor zich
Weghorst was na zijn doelpunt zichtbaar geëmotioneerd en moest zijn best doen om het droog te houden. "Superblij. Dat wil je heel graag. Soms spreken de beelden voor zich." Volgende week staat er voor FC Twente een kraker op het programma. Zondagmiddag komt PSV namelijk op bezoek in De Grolsch Veste. Weghorst kijkt nu al uit naar het duel met de Eindhovenaren. "Ik kan niet wachten. Volgend weekend klappen we erop hier", besluit hij.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties