FC Twente Nieuws

Koeman blokkeerde Oranje-duel in de Grolsch Veste

ronald koeman koffie bondscoach 2023

Vanavond speelt het Nederlands elftal een WK-kwalificatiewedstrijd tegen Malta. Vaak worden thuisduels van Oranje gespeeld in de stadions van Ajax (Johan Cruijff ArenA), PSV (Philips Stadion) of Feyenoord (De Kuip). De locaties in Amsterdam en Rotterdam waren echter al gereserveerd voor muzikale optredens, en het stadion in Eindhoven wordt op dit moment verbouwd. Een serieuze kanshebber als alternatieve locatie was de Grolsch Veste van FC Twente, maar bondscoach Ronald Koeman stak daar een stokje voor.

FC Utrecht en Vitesse waren de andere twee alternatieven, maar deze drie clubs werden opzijgeschoven na een verzoek van Koeman. Hij gaf bij de KNVB aan dat hij het leuk zou vinden om als getogen Groninger terug te keren naar zijn stad. De voetbalbond gaf gehoor aan zijn wens. Een extra reden is dat er in de Euroborg een Koeman-tribune is, vernoemd naar vader Martin en de broers Erwin en Ronald. Nederland - Malta trapt vanavond om 20.45 uur dus af in de Euroborg van FC Groningen. Dit is het laatste kwalificatieduel in dit interlandblok voor Oranje; afgelopen zaterdag won Nederland de eerste wedstrijd in de kwalificatiepoule met 0-2 van Finland.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties