Niet een blessure, maar om deze bijzondere reden werd Orjasaeter gewisseld tegen GA Eagles
Sondre Orjasaeter werd tegen Go Ahead Eagles naar de kant gehaald. De Noorse linksbuiten zat op de grond met iemand van de medische staf naast zich. De linksbuiten moest het veld verlaten na 71 minuten voetballen. Marko Pjaca was zijn vervanger. Een langdurige blessure zou zeker in deze fase van het seizoen een enorme tegenvaller zijn voor zowel FC Twente als Orjasaeter zelf.
Gelukkig kunnen de zorgen om een ernstige blessure snel gepareerd worden. Clubwatcher Leon ten Voorde meldt in De Ballen Verstand dat Orjasaeter gewisseld werd, omdat hij last had van hooikoorts. Dat moet betekenen dat de Noor deze week gewoon weer aansluit bij de trainingen en volgende week tegen FC Utrecht ook van de partij zal zijn.
Vorige week maakte Orjasaeter zijn eerste Eredivisiedoelpunt. Het zorgde voor een grote ontlading op de tribunes en bij de Noor zelf, die wederom werd verkozen tot man van de wedstrijd. Tegen Go Ahead Eagles lukte het hem niet opnieuw en kwam de dribbelaar tot geen enkel schot. Dit seizoen maakte Orjasaeter drie doelpunten. Eén in de Eredivisie, tegen Feyenoord, en twee in de KNVB-beker, tegen Rohda Raalte en SV Spakenburg.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties