Scholten gebrand op sterke eindsprint: 'Er is voor FC Twente nog veel te winnen'

De laatste weken van het seizoen zijn altijd druk, met wedstrijden vlak na elkaar gepland. Voor FC Twente is het nog drukker door de Europese play-offs, waarin de Tukkers, AZ en nog twee andere (nog onbekende) teams strijden voor het laatste Europese ticket van dit seizoen. Algemeen directeur Dominique Scholten blikt hierop vooruit in zijn nieuwsbrief.
"Beste supporters,
Woensdagavond werd er in De Grolsch Veste op een indrukwekkende wijze stil gestaan bij de vuurwerkramp die 25 jaar geleden plaatsvond in Enschede. Een verschrikkelijke gebeurtenis die nog altijd veel impact heeft op de stad. De Ultras van Vak-P zorgden voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen AZ voor een bijzonder en indrukwekkend eerbetoon. Het rechtstreekse duel tussen de nummer vijf en zes van de Eredivisie was een enerverende wedstrijd waarin we er helaas niet slaagden de vijfde plek op de ranglijst in handen te houden. De twee fraaie treffers van Ricky van Wolfswinkel en Michel Vlap waren niet genoeg om AZ van de winst af te houden. Zondag wacht op de laatste speeldag de uitwedstrijd tegen Ajax.
Volgende week donderdag (22 mei) staat in De Grolsch Veste de halve finale op het programma. Komende zondag even na 16.15 uur weten we wie in de halve eindstrijd de tegenstander is en hoe laat de wedstrijd begint. Er is de komende week voor FC Twente nog veel te winnen."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties