FC Twente Nieuws

'Supporter' jat opvallend voorwerp na FC Twente - PSV: "Hoop dat je je vingers ertussen krijgt"

foto-kar-fc-twente-psv-statafels-gejat-2026

Mis geen FC Twente-nieuws via Google

Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.

Maak Twente Insite je Google-favoriet

De 3-2-overwinning van FC Twente op PSV zorgde zondagmiddag voor een enorme vreugde-uitbarsting in De Grolsch Veste. Supporters vlogen elkaar na het laatste fluitsignaal massaal in de armen en de bekers bier gingen door de lucht. Niet iedereen hield het na afloop echter alleen bij feestvieren.

Bij de tunnel onder het spoor, vlak bij het stadion, staat tijdens iedere thuiswedstrijd een patatkraam. Ook zondag was de kraam voor, tijdens en na FC Twente-PSV geopend. Na afloop bleek dat een van de statafels van de kraam was verdwenen. Die stond bij de aanhanger en is vermoedelijk door een of meerdere voorbijgangers meegenomen.

Een medewerker van de kraam reageerde op X cynisch op de diefstal. Bij een foto waarop te zien is dat de statafel ontbreekt, schrijft hij: "Heel normaal gedrag. Ik snap dat je heel blij bent als je club wint van PSV, en dat je van gekkigheid niet meer weet wat je doet. Dus dan is het heel normaal dat je een statafel van een aanhanger jat. ik hoop dat jij je vingers ertussen krijgt bij het dichtklappen." Wie de statafel heeft meegenomen, is niet bekend.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties