FC Twente Nieuws

Supporters opgelet! Kaartverkoop eerste thuiswedstrijd tegen PSV start maandag

supporters fc twente sjaaltjes in de lucht youll never walk alone ynwa fc twente besiktas jk 2024 2025

De voorbereiding van FC Twente draait op volle toeren. De selectie traint alweer enkele weken, er zijn al drie oefenduels gewonnen (14-0 tegen DSVD, 3-0 tegen Motherwell FC en 3-0 tegen Lokeren), en maandag vertrekt de spelersgroep naar Oostenrijk voor een trainingskamp. Dit alles — en wat nog komen gaat — is bedoeld om toe te werken naar de start van het Eredivisieseizoen, op 10 augustus uit tegen PEC Zwolle.

De kaartverkoop voor de allereerste thuiswedstrijd begint maandagochtend al. FC Twente speelt haar eerste duel in De Grolsch Veste tegen regerend landskampioen PSV. Deze wedstrijd wordt gespeeld op 17 augustus om 14.30 uur. (S)CC-houders kunnen vanaf morgenvroeg 9.00 uur kaarten bestellen. De minder-zichtplekken gaan direct in de verkoop. De vrije verkoop start een dag later, dinsdag om 9.00 uur. Kaarten kosten tussen de €17,50 en €32,50.

Wie dus bij het thuisopeningsduel aanwezig wil zijn, moet de komende dagen alert zijn en snel tickets zien te bemachtigen voor wat direct een kraker van een wedstrijd belooft te worden.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties