"Waarom zou FC Twente niet aan de landstitel mogen denken?"
Mis geen FC Twente-nieuws via Google
Voeg Twente Insite toe als favoriet en blijf altijd op de hoogte van het laatste FC Twente-nieuws.
Maak Twente Insite je Google-favorietFC Twente won zondagmiddag met 3-2 van landskampioen PSV. Beide ploegen kenden fases van dominantie in de wedstrijd, maar het was de thuisploeg die uiteindelijk aan het langste eind trok. Door de overwinning stijgt FC Twente naar de derde plaats, die het deelt met de Eindhovenaren. Het behaalde tot nu toe zestien punten in zeven wedstrijden. De top vijf in Nederland staat dicht bij elkaar op de ranglijst.
"PSV verslagen, verdiend, en wie weet kan FC Twente meedoen om de landstitel", schrijft sportverslaggever Willem Vissers in De Volkskrant. "De ploeg staat vierde, op drie punten van koploper AZ. Waarom zou dat niet kunnen of mogen, denken aan de titel? Net als AZ dus kanshebber. En Ajax, dat ondanks scheutig puntverlies beter wordt. Of Feyenoord, dat tijdelijk elke tegenstander overhoop voetbalt. Net als PSV zelf natuurlijk, dat bijna een abonnement heeft op de schaal."
AZ voert de ranglijst aan met negentien punten. De Alkmaarders speelden alleen tegen Willem II gelijk en wonnen hun overige zes wedstrijden. Feyenoord heeft twee punten minder, terwijl PSV en FC Twente op zestien punten staan. Ajax volgt daar weer twee punten achter met veertien punten.
Opinie: Wat denk jij? Kan FC Twente dit seizoen meedoen om de landstitel? Stem in de poll en verklaar je keuze in de reacties.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties