FC Twente Nieuws

Twee jeugdspelers duiken op bij training eerste elftal FC Twente

van-dinteren-van-den-brom-training-fc-twente-2025

Vandaag maakte de selectie van FC Twente zich op voor een van de laatste trainingen in aanloop naar de competitiewedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zondag wordt er om 14:30 uur afgetrapt in de Grolsch Veste en de belangen zijn groot. Als FC Twente wint, wordt het gat met de Deventenaren vergroot tot zes punten. De Tukkers hebben de punten hard nodig om aansluiting te houden bij nummer drie NEC. De Nijmegenaren hebben inmiddels een voorsprong van zes punten.

Tijdens de ochtendtraining vandaag viel op dat er ook twee spelers van de Academie waren aangesloten. Het gaat om Jeppe Wijnreder en Jim van der Logt. Wijnreder (19) is een rechtervleugelverdediger die al sinds 2015 actief is in de jeugdopleiding. Afgelopen zomer tekende de Enschedeër een contract bij de Academie tot medio 2027. Van der Logt (21) is net als Wijnreder een rechtsback. Hij tekende in de zomer van 2024 bij de Academie en speelde daarvoor elf jaar in de jeugdopleiding van De Graafschap.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties