Eerste elftal
Marsman: “Ik schrok me kapot, gelukkig liep het goed af”

Zaterdagavond maakte FC Twente op bezoek bij Excelsior een einde aan een reeks van vijf nederlagen. In Rotterdam pakte FC Twente een punt door een late gelijkmaker van Hakim Ziyech. Doelman Nick Marsman kijkt al met al tevreden terug op zijn rentree in de basis.
“Dat is wat je het liefste doet”, aldus Marsman tegenover de NOS over zijn basisplek, die hij na de wedstrijd tegen Heracles Almelo was verloren aan Joël Drommel. “Af en toe was ik nog wat ongelukkig, maar hier staat zeker een gelukkig man. Al gaat het niet om mij, maar is het belangrijkste dat we een punt gehaald hebben. Dat is verdiend en erg lekker.”
“De laatste weken had ik wel het idee dat ik met mijn ervaring en het neerzetten van de defensie wat kon bijdragen aan het team. Gelukkig hebben we een puntje gepakt’, vervolgde Marsman, die één keer opgelucht adem kon halen toen hij de bal zomaar in de voeten van Daryl van Mieghem gooide. “Ik schrok me kapot, gelukkig liep het goed af.”
Hake kijkt ‘met twee ogen’ naar Marsman
René Hake zag dat Marsman soms nogal ongelukkig was in de wedstrijd. Op de vraag hoe Hake naar het optreden van zijn doelman had gekeken antwoordde de trainer gevat. “Met twee ogen”, aldus de trainer voor de camera’s van FOX Sports. “Hij heeft niet heel veel te doen gehad. In de eerste helft pakte hij wel een heel goede bal. Bij zijn keuzes voor doeltrappen en hervattingen was het misschien wat moeizaam, maar uiteindelijk ben ik vooral blij met het punt.”

Jos
En maar stoer doen in de kroeg… hé nick… tot laat stappen in zwolle met je baco’tjes…
Ik weet precies waar ik het over heb. Met meeloper kerwin en die kleine dikke Thomas b 😉
Rob
Mike, de w staat linksboven in het toetsenbord.
mike
nou wegpesten maar zijn jullie goed in
Rob
Marsman, enige vorm van zelfkritiek is jou vreemd of niet? Meer dan 80% van de fans moet jou niet, vooral om jou uitstraling en uitspraken. Was gisteren toch ook weer minimaal wat je liet zien.
Ik zou zeggen: OPROTTEN!
JW
Drommel.!