Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv

Ligat ha'Al
10 Feb 2024 om 16:30
Wissel 90'

In

L. Rokach

Hapoel Hadera - Middenvelder #

L. Rokach

Uit

D. Lababidi

Hapoel Hadera - Verdediger #

D. Lababidi
Wissel 90'

In

N. Gutlib

Hapoel Hadera - Middenvelder #

N. Gutlib

Uit

E. Madmon

Hapoel Hadera - Aanvaller #

E. Madmon
Wissel 84'

In

A. Tamir

Hapoel Hadera - Middenvelder #

A. Tamir

Uit

R. Barsky

Hapoel Hadera - Middenvelder #

R. Barsky
Wissel 78'

In

M. Zalka

Hapoel Hadera - Aanvaller #

M. Zalka

Uit

S. Adeniyi

Hapoel Hadera - Aanvaller #

S. Adeniyi
Wissel 77'

In

A. Berkovits

Hapoel Hadera - Middenvelder #

A. Berkovits

Uit

G. Donyoh

Hapoel Hadera - Aanvaller #

G. Donyoh
Wissel 76'

In

L. Ramot

Hapoel Tel Aviv - Aanvaller #

L. Ramot

Uit

I. Ganaem

Hapoel Tel Aviv - Middenvelder #

I. Ganaem
Gele kaart 72'
I. Ganaem

Hapoel Tel Aviv - Middenvelder #

I. Ganaem
Wissel 65'

In

E. Rohana

Hapoel Tel Aviv - Middenvelder #

E. Rohana

Uit

B. Tambedou

Hapoel Tel Aviv - Aanvaller #

B. Tambedou
Gele kaart 58'
R. Meir

Hapoel Tel Aviv - Verdediger #

R. Meir
Wissel 57'

In

O. Altman

Hapoel Tel Aviv - Aanvaller #

O. Altman

Uit

S. Torial

Hapoel Tel Aviv - Aanvaller #

S. Torial
Penalty 53'
E. Madmon

Hapoel Hadera - Aanvaller #

E. Madmon
Gele kaart 51'
T. Archel

Hapoel Tel Aviv - Verdediger #

T. Archel
Gele kaart 37'
G. Itzhak

Hapoel Hadera - Middenvelder #

G. Itzhak
29
Adeniyi
20
Donyoh
9
Barsky
14
Itzhak
11
Madmon
5
Levy
19
Tomašević
24
Mbodj
27
Lababidi
4
Ipole
21
Levita
13
Tchibota
30
Layous
24
Torial
17
Tambedou
11
Einbinder
66
Ganaem
20
Cuperman Coifman
92
Meir
4
Passi
18
Archel
1
Zubas
Wissels

99 N. Gutlib

22 R. Baranes

15 M. Zalka

8 E. Rohana

77 A. Berkovits

33 M. Frank

55 G. Herman

27 L. Ramot

26 R. Twizer

7 O. Altman

23 A. Tamir

21 O. Senior

17 I. Shoolmayster

6 E. Kancepolsky

18 R. Unger

3 L. Rokach

Coaches
Haim Silbas Salim Tuama

statistieken

Team Stats
12 Schoten 3
5 Schoten op doel 0
44% Balbezit 56%
9 Overtredingen 16
1 Gele kaarten 3
2 Buitenspel 4
4 Corners 1

Stand

Pos Team GS W G V DV-DT DS Pt.
1 Ashdod 0 0 0 0 0-0 0 0
2 Beitar Jerusalem 0 0 0 0 0-0 0 0
3 Bnei Sakhnin 0 0 0 0 0-0 0 0
4 Hapoel Be'er Sheva 0 0 0 0 0-0 0 0
5 Hapoel Hadera 0 0 0 0 0-0 0 0
6 Hapoel Haifa 0 0 0 0 0-0 0 0
7 Hapoel Katamon 0 0 0 0 0-0 0 0
8 Ironi Kiryat Shmona 0 0 0 0 0-0 0 0
9 Ironi Tiberias 0 0 0 0 0-0 0 0
10 Maccabi Bnei Raina 0 0 0 0 0-0 0 0
11 Maccabi Haifa 0 0 0 0 0-0 0 0
12 Maccabi Netanya 0 0 0 0 0-0 0 0
13 Maccabi Petah Tikva 0 0 0 0 0-0 0 0
14 Maccabi Tel Aviv 0 0 0 0 0-0 0 0