Eerste elftal
‘Ontslag Schreuder kost Twente 3,2 miljoen Euro’

Alfred Schreuder ligt het grootste deel van het huidige seizoen al onder vuur. FC Twente presteert ondermaats en is in 2015 de ploeg die de minste punten behaalde van alle eredivisieclubs. Met slechts één punt uit de afgelopen vijf wedstrijden neemt de druk dan ook toe. Ondanks de druk op de trainer zal de club hem niet ontslaan. Met, volgens de Telegraaf, een jaarsalaris van 800.000 Euro en een contract tot 2019 zou een ontbinding van de club uit bijna 3,5 miljoen Euro gaan kosten. Geld dat er niet is.
Na een roerige week waarin de lijken eindelijk uit de kast kwamen staat vanavond de eerste wedstrijd weer op het programma. Tegenstander is het goed voetballende en tevens bovenverwachting presterende Willem II. De Tilburgers zijn na de punt aftrek een directe concurrent geworden en staan op slechts één punt van de Tukkers.
De wedstrijd tegen Willem II begint vanavond om 20:00 uur.
Stelling:

Twentejurist
De 8 ton salaris voor een onervaren trainer en dat voor een te lange periode is een beslissing van de raad van commissarissen en zijn adviseurs geweest. Dit soort beslissingen en de verkeerde voorlichting die aan fc Twente fans en sponsoren zijn gegeven, zijn de dood in de pot voor fc Twente.
Men moet zich realiseren dat door deze manier van handelen de inkomsten sterk terug lopen. Ze gaan van rond de 42 miljoen terug naar 36 miljoen. Dit komt met name omdat de raad van commisarrisen en zijn adviseurs ons allen verkeerd hebben voorgelicht. Tevens is het goed te vermelden dat de 10,5 voor spelersbudget en daarmee het geld voor de acteuren waar wij elke keer voor naar het stadion komen, maar 29 procent van het gehele budget is. Dit betekent dat het merendeel van de basisbegroting aan andere dingen wordt uitgegeven, kan dat niet het teken zijn dat er nog veel meer dingen zijn die ze ons niet verteld hebben?
Het vertrouwen in de clubleiding en zijn adviseurs is hierdoor onder het minpunt gezakt en de falende budget cijfers zijn het bewijs dat jze Twente fans en mensen die jarenlang bereid waren dmv sponsoring geld aan de club te geven wegjagen.
Een paar dagen geleden had iemand aangegeven dat Arjan Hoop ( adviseur van de raad van commisarrisen) de brein was achter het plan van aanpak. Ik heb zijn interview bekeken en het openede mijn ogen. http://youtu.be/whkwR0AHMEg . Tevens heb ik ooit es gelezen dat deze man de volgende voorzitter van ons FC Twente moet gaan worden. Wat vinden jullie? Denken jullie dat deze man medeverantwoordelijk is voor de puinhoop en moet hij de nieuwe FC Twente voorzitter worden of gewoon geen officiële functie binnen ons FC Twente vervullen?
Mark in Maastricht
Gek dat er geen prestatie eis in is opgenomen.
Ruggen recht
Tevens wil ik Twenteinsite een bedrage vragen te leveren aan het samen brengen van onze supporters. Dit soort koppen leveren jullie misschien geld op door het vele aantal hits maar het draait om onze club !
KOOG
Precies!! Willem II goat d’r an!!!!!
TwenteBilly
Ik vind deze toch wel heel mooi
https://www.twenteinsite.nl/column-boerenkool-met-hema-worst.html
Ruggen recht
Wat een gelul over die afkoopsom. Klopt helemaal niets van. En ja dat weet ik 100% zeker.
Televaag en het AD blijven lekker zoeken en zagen.
Maar voor ons tukker moet gelden.
RUGGEN RECHT EN RIJEN GESLOTEN ! WIJ TEGEN IEDEREEN !
TwenteBilly
Net als in het geval van Castaignos zal het bedrag vanuit de club gelekt zijn om de druk op Schreuder op te voeren. Vieze spelletjes maar zo werkt het tegenwoordig. 8 ton voor een trainer die nog niets heeft bewezen is gewoon absurd.
TwenteBilly
Stel die vraag maar aan de Telegraaf. Hoe moet ik dat weten? Hetzelfde is gebeurd met Castaignos dus het zou me niets verbazen. De club wil toch ook af van Schreuder? Of denk je nu echt dat het bestuur achter een trainer staat die een selectie als de onze heeft en hiermee 4 wedstrijden op rij verliest en er eentje gelijk speelt?
Zeeg Jongkoen
Wel een erg lang contract voor een trainer