Eerste elftal
‘Uit selectie gezette buitenspeler op weg naar de Jupiler League’

Alessio Da Cruz zal de rest van het seizoen uitkomen voor FC Dordrecht, meldt RTV Rijnmond. FC Twente verhuurt de 19-jarige vleugelaanvaller voor één seizoen aan de Jupiler League-club.
De transfer wordt nog niet door FC Twente of FC Dordrecht bevestigd, mede omdat het papierwerk betreffende de overgang nog afgerond moet worden. De jonge vleugelaanvaller traint echter al wel mee bij de Schapenkoppen. In Dordrecht zal de jongeling de concurrentiestrijd aan moeten gaan met Anthony Berenstein, Everon Pisas en voormalig FC Twente-speler Alvin Daniels.
Vorig seizoen leek Da Cruz door te breken bij FC Twente. Toenmalig FC Twente-trainer Alfred Schreuder gaf de vleugelaanvaller zelfs een basisplaats in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Onder René Hake hoefde hij echter niet op speeltijd te rekenen.
Dit seizoen kreeg Da Cruz opnieuw een kans bij de eerste selectie en deed hij ook enkele malen mee met het eerste elftal. Na de voorbereiding besloot Hake hem echter terug te zetten naar de beloften, hier waren volgens de coach 'meerdere redenen' voor. Da Cruz heeft nog een contract tot medio 2018 bij de Enschedeërs.
Doe mee aan de FC Twente Topcoach competitie en WIN mooie prijzen!!
Net als de afgelopen jaren organiseert Twente Insite ook dit jaar weer een FC Twente Topcoach competitie. Koop met een budget van 52 miljoen euro 18 spelers en scoor met deze selectie zoveel mogelijk punten! Voor de uiteindelijke top vijf hebben we mooie prijzen. KLIK HIER en doe ook mee! PS: Vergeet niet je vrienden uit te dagen.
Twente Billy
11 augustus 2016 at 16:51
Weer zo’n zogenaamd groot talent die niet om kan gaan met de status als prof. Dat hij nu is verhuurd zegt denk ik veel. Anders had hij prima mee kunnen spelen bij Jong. Snel van de hand doen.